Op. Dr. Tuncay Tanış

tuncay-tanis

Op. Dr. Tuncay Tanış

1983’de Sivas / Yıldızeli'nde doğdu. 2001 yılında Sivas Anadolu Öğretmen Lisesini bitirdikten sonra 2001 Yılında Cerrahpaşa TIP Fakültesinde hekimlik hayatına başlangıcını yaptı.2007-2013 yılları arasında da ÇAPA Kulak BURUN BOĞAZ kliniğinde uzmanlık eğitimine ve ameliyatlara başladı. Uzmanlık eğitimi sonrası 2 yıl Bitlis Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Bandırma Eğitim ve Araştırma hastanesinde 6 yıl çalıştı.Sonrasında meslektaşı Doç. Dr. Engin BAŞER ile birlikte ENT-U KBB Kliniğini kurdu.

Özellikle Burun Cerrahisi, Burun estetiği, Kulak cerrahisi ve hastalıkları, Vertigo, Allerjik rinit, Çocuk kulak burun boğaz rahatsızlıkları (Bademcik,Geniz eti,orta kulak iltihabı) konusunda yoğun olarak çalıştı.

KBB alanındaki diğer hastalıkların tanı, tedavi ve cerrahisinde de önemli bir deneyime sahiptir. Ulusal ve Uluslararası çok sayıda bilimsel kurs ve toplantılara katıldı. Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış yayın, poster ve sözlü sunusu mevcuttur. Alanındaki tüm gelişmeleri eş zamanlı takip etmekte ve uygulamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Randevu Talebi